Kosova Wiki
Advertisement


left|30px|Shpjegim Kjo faqe bën kthjellimin e shprehjeve ose të titujve që për bazë kanë fjalën e përbashkët.

Shkronja V

·A · B · C · Ç · D · Dh · E · Ë · F · G · Gj · H · I · J · K · L · Ll · M · N·


Nj · O · P · Q · R · Rr · S · Sh · T · Th · U · V · X · Xh · Y · Z · Zh·

Shih dhe


af:V als:V ar:V arc:V ast:V az:V bat-smg:V be:V, літара br:V (lizherenn) bs:V ca:V co:V cs:V cy:V da:V de:V el:V en:V eo:V es:V eu:V fa:V fi:V fr:V (lettre) fur:V fy:V gan:V gd:V gl:V he:V hr:V ht:V hu:V id:V ilo:V is:V it:V ja:V ka:V ko:V ksh:V (Watt ėßß datt?) ku:V kw:V la:V lt:V lv:V ms:V mzn:V nah:V nl:V (letter) nn:V no:V nrm:V pl:V pt:V qu:V ro:V ru:V (латиница) scn:V se:V sh:V simple:V sk:V sl:V stq:V sv:V sw:V th:V tl:V tr:V (harf) uk:V (латиниця) uz:V (harf) vi:V vo:V yi:V yo:V zh:V zh-min-nan:V zh-yue:V

Advertisement